Studniówka to impreza wyczekiwana przez każdego maturzystę. Jeśli chcesz mieć piękną i profesjonalną pamiątkę z tego wieczoru to dobrze trafiłeś/aś!

Potrafię dopasować się do panującej atmosfery, podejmować decyzje pod presją czasu. Staram się uchwycić te wyjątkowe i ciekawe momenty w kadrze mojego obiektywu. Podczas studniówki większość czasu w skupieniu spędzam ze wzrokiem przy wizjerze aparatu, staram się wtopić w tłum i również bawić się z Wami! Dbam o wysoką jakość Waszych zdjęć oraz staram się aby oddawały one w 100% atmosferę panującą podczas tej wspaniałej imprezy. Już teraz zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio poniżej, złożonego ze zdjęć studniówkowych.

 

Co mnie wyróżnia?
Szybki czas obróbki zdjęć, indywidualne, profesjonalne podejście do każdej imprezy, zaangażowanie w tworzeniu wyjątkowych ujęć oraz pełna naturalność. Podczas balu studniówkowego jestem cały czas do Waszej dyspozycji. Oferta obejmuje wykonanie fotoreportażu już od samych prób poloneza, przez poloneza , sesję w parach (również na ściankach typu hollywood), zdjęć grupowych i dla osób chętnych zdjęć w mniejszych grupach oraz oczywiście “z parkietu”!

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Napisz do mnie już dziś i zapytaj o dostępność terminu. Pamiętaj, aby w temacie wiadomości zaznaczyć: Fotograf na Studniówkę/Studniówka -napisać przewidywaną ilość osób na imprezie oraz miejsce w której wydarzenie się odbędzie. Możesz również napisać wiadomość na Facebooku: Bartosz Kocjan Fotografia.

 

Chcesz aby Wasz wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy?
W ofercie posiadam również fotobudkę w technologii green-screen, dekorację sali światłem oraz świecący napis PROM. Ofertę tych atrakcji otrzymacie również w odpowiedzi na zapytanie oraz przygotuję specjalny rabat przy wzięciu całego pakietu!